HAKKIMIZDA

     Let’s Go, İstanbul Havalimanı (IST) ve Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı (SAW) başta olmak üzere, tüm İstanbul içi ve çevre İller için ‘’ Taksi’den daha hesaplı, Uçak’tan daha konforlu ‘’ sloganıyla hizmet sunan ‘’ Türkiye’nin en genç ve güvenilir Seyahat & Ulaşım Platformu ‘’ dur.

   Let’s Go, Bireysel ve/veya Kurumsal olarak seyahat eden tüm yolcuların; Seyahatlerinin başladığı andan bittiği an’a kadar olan süreçte (Evden çıkış ve Eve dönüş süreci) ihtiyaç duyacakları tüm ‘’ Havalimanı – Otel – Ofis – Adres ve Ara Transferleri ‘’ için,  ‘’ Konforlu, Hesaplı ve Güvenilir Hizmet ‘’  ilkesini benimsemiş, Transfer/Ulaşım sektörüne yenilikçi bir soluk getirmeyi ve gerek fiyatıyla, gerekse sunduğu hizmet/konfor kalitesiyle güvenilir ve öncü marka haline gelebilmeyi hedef edinmiş, (A) Sınıfı Lisanslı bir Turizm Seyahat Acentasıdır. 

    Let’s Go, başta Havalimanı Transferleriniz olmak üzere, tüm seyahatlerinizin vazgeçilmez bir parçası olacak.. En yeni model ve VIP standartlarda dizayn edilmiş transfer araçlarımız ve ‘’ İleri ve Defansif Sürüş Teknikleri ‘’ eğitimlerini tamamlamış, uzun yıllar tecrübeli şoförlerimiz ile seyahatlerinizi keyfe dönüştürmek için 7/24 hazırız..